Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Szukasz skrzynki teletechnicznej? Sprawdź telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – szczeliny wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z solidnego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki można przyłączyć m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj porządek w środku szafki

Priorytetowym czynnikiem jest też ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych do środka szafki. Uniwersalne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Należy pamiętać także o uporządkowaniu przewodów – do tego celu montuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]