Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Tu uzyskasz więcej szczegółów o ofercie dostawcy motoreduktorów.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a ze względu na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]