Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Najnowszy asortyment sklepu jubilerskiego Kraków poznasz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy prawie wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego naszyjnika, broszki bądź pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, aby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy nabyć pierścionek bądź obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu lub wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią dodatkowe usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, złotnik poprawi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik czy też broszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce trzymamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]