Kolczyki z bursztynem – co oferują e-sklepy?

Zamów kolczyki z bursztynem.

Bursztyn jest stawiany wśród najczęściej używanych przez jubilerów materiałów. Pomimo biegu lat, nadal jest często wybierany przez klientów szukających uniwersalnych ozdób. Dobrze również napisać o jego cenach – mimo że niegdyś był bardzo cenny, obecnie na naszyjniki oraz kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy klient. Ze względu na popularność opisywanej biżuterii warto powiedzieć kilka słów o tym, jak dbać o ten kamień, by wytrzymał jak najdłużej oraz na temat tego, gdzie należy nabyć kolczyki z bursztynem.

Dłuższe życie kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość miękki kamień i nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną szmatką – najlepiej irchą. Nigdy nie stosujmy też środków myjących – potrafią one zepsuć ten kamień. O wiele lepiej sprawdzi się normalna woda, przy poważnych zabrudzeniach z odrobiną mydła. Ważne jest również to, jak trzymamy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Unikajmy twardych pojemników, zastępując je szkatułkami wyścielanymi od wewnątrz miękką dzianiną.

Gdzie kupić kolczyki z bursztynem?

Kilka lat temu jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była wizyta u złotnika. Dziś możemy zrobić to jeszcze łatwiej niż wtedy – zwyczajnie logując się do internetu. Na e-zakupy dobrze zdecydować się również z drugiego względu – są bowiem znacznie bardziej komfortowe. W internecie możemy także poznać ofertę rozmaitych sklepów a potem znaleźć te kolczyki z bursztynem, które najbardziej się nam spodobają.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]