Podstawowe informacje o wiszących kolczykach

Znajdź wiszące kolczyki.

Jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od wielu lat cieszą się też rosnącym popytem wśród mężczyzn, w szczególności tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób aczkolwiek zaprzeczać, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii tworzona jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj porywające są w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne, a tym samym w większym stopniu wpływają na to, jak inni odbierają konkretną stylizację. To właśnie dlatego cieszą się ogromną popularnością pośród kobiet w rozmaitym wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Duża różnorodność kolczyków wiszących pomaga dobrać je w gruncie rzeczy do każdej sukienki. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej okazji? Na które ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich design i długość

Wybierając kolczyki wiszące należy zwrócić uwagę zwłaszcza na ich długość i design – to właśnie te przymioty w największej mierze wpływają na to, jak ostatecznie będzie widziana twarz. Długie wiszące kolczyki (w sklepach kupimy takie o długości nawet kilku centymetrów) przedłużają twarz, natomiast te krótsze powodują, iż zdaje się być ona bardziej krągła. Design kolczyków ma tu również gigantyczne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, z kolei te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sprzedaży znajdziemy także kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują za bardzo na odbiór kształtu naszej twarzy – w tym miejscu naturalnie powinniśmy napomknąć między innymi o kolczykach w kształcie kropli wody.

Nie łącz kolczyków wiszących z masywną biżuterią

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dopasowanych do danej sukienki warto pamiętać, iż są one niesłychanie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Toteż powinnyśmy stronić od zakładania ich do masywnych zegarków, bransolet lub wisiorków. Kolczyki wiszące będą zaś prezentowały się bez zarzutu, gdy w stylizacji zostaną najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że należycie dobierzemy je do stylizacji włosów, ubrania oraz butów.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]