Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

Chcesz kupić kolczyki serduszka? Skieruj się na tę stronę.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są także idealnym pomysłem na prezent. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z czego z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – design nie tylko dla dziewczynek

W jubilerstwie szeroko używa się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do tworzenia kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest przeważnie wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, jedynie w delikatny sposób podkreślają prawdziwe piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wydłużenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki nadadzą się na randki, bale sylwestrowe bądź okazjonalne wyjścia i świetnie zgrywają się one z szykownymi sukniami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – świetny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popytem cieszą się również modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem wyglądają niezwykle wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze lazurowym czy rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych przypadków. Podarowane kochanej kobiecie – babci, współmałżonce albo narzeczonej, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]