Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria sklep internetowy. Uzyskaj więcej informacji na www.bizutik.pl.

Jest z człowiekiem od tysiącleci i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swego typu dekoracją człowieka i umożliwia oddanie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją zarysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas zarysowań.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]