Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Chcesz zamówić kolczyki srebrne? Wejdź na www.srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez Polki elementów. Pasują na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co powoduje, że są tak popularne, a także w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najbardziej modne są urocze sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, a jednocześnie szykowne. Równie często kupowane są długie akcesoria, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być ozdobione szlachetnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie powodują alergii uszu, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy dokładnie pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Należy odkurzać je co jakiś czas delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne preparaty nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i przeróżne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.