wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, rąbu itp.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]