Architekt – Bartek Sitarski

Potrzebujesz fachowego wsparcia w tym temacie? Skontaktuj się z dobrym architektem Kraków.

Decyzje czekające na nas w pierwszej fazie budowy lokum wpływają na to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu musimy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów i pomoże przystosować budynek do naszych potrzeb. Dlaczego poza tym opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz technologie

Przyszli posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności ze znalezieniem technologii, w których obiekt ma zostać wzniesiony. A ten wybór okazuje się bardzo istotny, bo mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Z uwagi na to, warto jak najszybciej skonsultować to z architektem i mieć pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze żyło.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom w tradycyjnym stylu lub może któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy czy piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Należy również w tej fazie wiedzieć, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]