Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Zobacz, gdzie kupić pokrycia dachowe, wejdź na www.regamet.pl.

Montowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku przyczyn. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę więźby dachoweji zarazem ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich perfekcyjne rozłożenie pochłania zwykle znacznie więcej godzin. Następną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, także niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez przeszkód przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych rewelacyjnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia też większa szczelność. Oprócz tego łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki wysokiej klasy?

Żeby kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Dumą marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na powstawanie zarysowań, korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, wobec tego oprócz swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08