Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Po więcej szczegółów o domy drewniane projekty skieruj się tu.

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają także czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono fanów. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym specjalistom

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z naturalnych komponentów, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można budować również w miesiącach zimowych, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]