podpory szalunkowe, podpory Peri

Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się ich używa? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Wśród szalunków rozróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni typ stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala stosować je w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są też łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w trudnych warunkach. W dzisiejszych czasach sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]