Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni szalunków Kraków na https://abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak można zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy również tworzyw sztucznych. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na duże ceny nie zawsze ekipy budowlane mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o komforcie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze z kolei wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy myślą wcześniejsi kontrahenci.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]