Dresy sportowe – swoboda ruchu i ochrona przed chłodem

Hummel dresy. Więcej szczegółów na sklep-hummel.pl/pl/c/DRESY-DLA-MEZCZYZN/295.

Dla panów dres to jedno z najwygodniejszych ubrań, używane nie tylko do uprawiania sportu, ale i w czasie słodkiego odpoczynku w domu. Ubierany jest entuzjastycznie przez profesjonalnych sportowców, poważnych przedsiębiorców czy znane osoby ze świata muzyki oraz filmu, zawsze wtedy, gdy konieczne jest zachowanie swobody ruchów. Dres od lat nie jest już uważany wyłącznie za odzież sportowa, ale w dalszym ciągu jest to jego najpopularniejsze wykorzystanie. I każdy kto ćwiczy nawet okazjonalnie, musi mieć co najmniej jeden dres sportowy w swojej garderobie.

Dresy sportowe – obowiązkowa odzież dla ćwiczących na świeżym powietrzu

Może się wydawać, iż starczy wrzucić na siebie pierwsze lepsze spodenki i t-shirt i już możemy trenować. To mylne myślenie – dobrze dobrany strój sportowy wyraźnie poprawia nie tylko wygoda, ale i wydajność ćwiczeń. Takim ubraniem są także dresy sportowe. Powinno się pamiętać, iż dres powinien mieć prawidłowo dobrany rozmiar, co da optymalną swobodę ruchu całego ciała, a jednocześnie nie dopuści do tego, aby w czasie ćwiczeń czy rozgrzewki będą złościć nas zbyt luźne nogawki. Dres jest de facto ubraniem obowiązkowym dla osób trenujących przez cały rok – umożliwia ćwiczenia pod gołym niebem nawet w zimne dni, ochraniając ciało przed lodowatymi powiewami wiatru bądź opadami. Z kolei w upalne dni dres sportowy umożliwia również regulację temperatury ciała. Nakładając dres można zminimalizować groźbę udaru słonecznego. Dres zasłania większą powierzchnię ciała przed promieniowaniem UV, co w znacznym stopniu może ograniczyć ryzyko przegrzania. Kluczowe jest, żeby latem podczas ćwiczeń korzystać z dresu sportowego wyprodukowanego z tkaniny, która gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza, a także ekspresowo schnie, dzięki czemu na przepoconym dresie nie będą rozmnażać się grzyby i drobnoustroje.

Dres sportowy uznanej producenta – czy to się opłaca?

Odpowiedź na to zagadnienie jest właściwie oczywista – opłaca się posiadać produkty lepszej jakości, a taką niezaprzeczalnie jest odzież sportowa wyprodukowana przez uznanego producenta. Jest to przede wszystkim bardziej opłacalne, ponieważ markowy dres sportowy będzie dużo bardziej odporny na przetarcia i naprężenia, z tej przyczyny dłużej nam posłuży, co zrekompensuje po kilku miesiącach koszt jego zakupu. Warto zaznaczyć, iż producenci, którzy zyskali już prestiżową pozycję na rynku akcesoriów sportowych, bezustannie troszczą się o jej podtrzymanie, więc ich produkty z najnowszych serii odzieżowych muszą nadal wyróżniać się rewelacyjną jakością.

Lokalizacja:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]