Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Szukasz pełnej oferty wypraw górskich? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i dobrze opracowane eskapady pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]