Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Po więcej informacji o Blender 3D kurs kliknij tu.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując tworzenie swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych kosztów – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest w pełni bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniejszych zespołach

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa niezwykle męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które należy dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w niewielkich zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży filmowej i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D daje zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści i amatorzy chcący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź znaleźć nowe formy ekspresji.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]