Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Korzystna oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność wpływa dużo elementów – głównie fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki specjalistów, które pomogą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]