wakacyjny kurs rysunku Kraków

Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na tego rodzaju kursy zapisują się też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]