Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Zobacz, gdzie kupić baniak do wina, wejdź na superbutelki.pl.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]