Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Potrzebujesz słojów z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]