Alternatywy dla kapsułek do Dolce Gusto

Potrzebujesz kapsułek Nescafe? Wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca amatorów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym też z Polski. W rzeczy samej, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zwykle o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]