Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Zainteresowany chemia profesjonalna sklep internetowy? Zajrzyj tutaj.

Aby utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Oferta chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, ognisk pleśni, osadu z tłuszczów czy też graffiti.

Chemia profesjonalna – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe oddziaływanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]