Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Jeśli szukasz bagażnika dachowego typu box, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować dużą liczbę bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]