Gdzie kupić lonżę jeździecką?

Potrzebujesz lonży dla konia? Sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża to przyrząd cyklicznie stosowany podczas nauki jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże jeździeckie są dostępne na rynku? Z czego są wykonywane te przyrządy i gdzie warto je kupić?

Typy oraz przeznaczenie lonży dla konia

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, zazwyczaj mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się konia podczas lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z dosiadaniem, trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, a także utrzymywaniem równowagi w siodle. Koń prowadzony jest po zarysie okręgu, a lonża jest wykorzystywana do kontrolowania zachowania zwierzęcia. Narzędzie to wykorzystują również cyrkowcy oraz zawodnicy woltyżerki do doskonalenia umiejętności i asekuracji prezentowanych ewolucji. Lonża przydaje się oprócz tego przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być używana podczas ćwiczeń bez jeźdźca – w takim wypadku jest stosowana do ćwiczenia młodych zwierząt oraz dostarczenia im stosownej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć produkty popularnych marek?

Duży wachlarz akcesoriów jeździeckich znajdziesz w bogato wyposażonych sklepach internetowych oferujących profesjonalny sprzęt w dobrych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od uznanych producentów – jak np. Imperial Riding, Waldhausen czy Kerbl. Chciałbyś kupić lonżę jeździecką w brązowym, błękitnymlub czerwonym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade gwarantuje ogromny asortyment produktów, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych entuzjastów jazdy konnej. W ofercie oferowane są produkty wytworzone m.in. z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, miękkiego tworzywa i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]