Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Renault części Kraków, uzyskasz na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]