Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Więcej o butelkach szklanych 500ml w hurcie na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, ekologicznym lub smakowitym produktem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, by towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie wydatków

Wiadomym jest, iż oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. ocet, smalczyk kanapkowy bądź marmolady, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety z reguły można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób też dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania wina, soków czy piwa. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać kupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można też zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]