Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz etykiety na wódkę.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na ślub, osiemnastkę czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – podziękuj znajomym i rodzinie

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą też stać się w cenną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o miejscu i dniu wesela, podziękowanie za obecność lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych odcieniach oraz wzorach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie imieninowej.

Ozdabiaj własne trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę robisz soki, wina bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]