Owiewki i tank pady – czy masz już te akcesoria motocyklowe?

Jeśli chcesz kupić sprzęt motocyklowy, koniecznie wejdź na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Przemieszczanie się jednośladem to czysta przyjemność. Są metody na to, by jazda na na motorze zapewniała jeszcze więcej uciechy, a w tym samym czasie była wygodniejsza i bezpieczna. Sprawią to odpowiednie akcesoria, w które każdy kierowca powinien wyposażyć swoją maszynę. Asortyment takich akcesoriów motocyklowych jest szeroki i obejmuje produkty, w których najistotniejsza jest ergonomiczność, jak i dodatki, które poprawią wygląd maszyny. Opisujemy te najciekawsze oraz najbardziej użyteczne.

Akcesoria motocyklowe – deflektory niezbędne dla motocyklistów lubiących szybką jazdę

Im szybciej jedziemy, tym większy i mocniejszy nurt powietrza napiera na twarz motocyklisty. Wiąże się to wieloma niedogodnościami. Ostry wiatr powoduje, iż intensywniej odczuwamy mróz. Rozpędzone powietrze natęża też poziom hałasu docierający do motocyklisty oraz sprawia, że na osłonie kasku rozpryskują się owady, co niebezpiecznie zmniejsza widoczność. Można tymczasem nie dopuścić do podobnych przypadków instalując owiewkę, która skieruje nurt powietrza w górę.

Inne rekomendowane akcesoria motocyklowe

Crash pady oraz tank pady

Podróż na motorze niestety nierozłącznie związana jest z groźbą upadku. Odpowiedzialny i spokojny styl jazdy w dużym stopniu minimalizuje to ryzyko, lecz nie niweluje go całkowicie. Oprócz ochrony samego motocyklisty, powinno się zadbać również o osłonę maszyny. Tutaj pomogą tank pady oraz crash pady, innymi słowy nieduże elementy, zakładane na wielu elementach jednośladu (m.in. do tylnej i przedniej osi czy na zbiorniku paliwa). Zbierają one sporą część energii w czasie upadku, a jednocześnie chronią lakier przed potencjalnym zarysowaniem.

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Kierowcy chętnie oferujący innym wspólną jazdę powinni zatroszczyć się o ich wygodę i bezpieczeństwo. W takim wypadku niezastąpiony będzie uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu większą stabilność aniżeli tylne rączki.

Lokalizacja:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]