Poznaj marki najlepszych profesjonalnych skanerów 3D

Potrzebujesz skanerów 3D? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt od wymienionych niżej producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Shining 3D – skanery od autora wielu patentów

Marka Shining 3D od ponad dekady (a dokładnie od 2004 r.) dostarcza wysokiej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się nowatorstwem, jest też autorem licznych patentów – do końca 2015 r. złożyli ich łącznie paręset ( między innymi na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji i innych licznych sektorach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest redukcja nakładów na produkcję, a jednocześnie poprawa jakości i wzrost wydajności.

Skanery 3D Degree of Freedom – cechy linii Edge, Swing oraz Freedom

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy linie:
– Edge – to linia produktów cechujących się precyzją oraz szybkością. Aż sześć trybów skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dopasowanie potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej linii zapewniają wysoką precyzję skanów, a jednocześnie są funkcjonalne oraz bezproblemowe w obsłudze. Umożliwiają skanowanie również powierzchni o utrudnionym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), z tej przyczyny są używane w ortodoncji oraz protetyce.
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), dużą skutecznością i prędkością pomiarów oraz prostą obsługą. Sklep CadXpert posiada w asortymencie także skanery 3D HD – wykorzystane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.
– Freedom – ta linia produktów jest najprecyzyjniej działająca i najszybsza. Za sprawą zastosowania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest bardzo precyzyjny. Szybka praca, prosta i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne atuty urządzeń z linii Freedom.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla rehabilitantów oraz producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Nadzwyczajną szybkością działania – proces skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje znakomite odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest skierowane w głównej mierze do rehabilitantów, producentów obuwia i ortopedów. Dokładność jego działania jest wykorzystywana do skanowania wkładek, butów i stóp.

Skanery 3D nie tylko dla największe korporacji

Druk 3D oraz skan 3D bez ustanku się rozwijają, za zmianami idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz półproduktów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo maleją. Jeszcze niedawno były to urządzenia, które posiadały tylko największe korporacje, w dzisiejszych czasach dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet niewielka firma. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są już od 7000 złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, ważące 2.5 kilograma, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie i odwzorowuje każdy detal.

Zamierzasz kupić skaner 3D? Zapytaj o wskazówki ekspertów CadXpert

Czy wygodniej nabyć specjalistyczny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nieograniczony czas, aby dobrze przemyśleć dobór sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb, jak również możliwość wykonania ich o dowolnej porze. A a zakupów stacjonarnych? Możliwość obejrzenia urządzeń na żywo i konsultacje ze rzeczoznawcami. Ale jedno z drugim da się połączyć – można wybrać przez internet wstępnie jakiś skaner, a później umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, zatem najlepiej decydować na jego zakup w oparciu o fachowe wsparcie konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia kompleksową obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia oraz, a także pomoc techniczną.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]