Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Znajdź celebrytkę

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem przekory oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]