Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Dowiedz się, gdzie kupić przyłbicę ochronną.

Koronawirus, który opanował cały świat, kompletnie przeistoczył nasze życie oraz kontakty społeczne. Reguły dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie przeważnie przebywamy w większym gronie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – trwała oraz wygodna

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa usta oraz nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi zaletami są solidność, komfort i niewielka waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również wygodę. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co z całą pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]