Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Kup przedłużane rzęsy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Obecnie nawet panie, którym los pożałował wyrazistej oprawy oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z surowców są one produkowane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne lub naturalne

Przedłużane rzęsy to nieskomplikowany i pewny sposób na doskonałe zwieńczenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy nalepić cały pasek do skóry powieki górnej tuż nad zarysem naturalnych rzęs – efekt jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast perfekcyjnie zagęścić włoski, ale można je zastosować tylko na zewnętrznych partiach oczu. Obecne na rynku fasony rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak sterylizowane ludzkie włosy, włoski pozyskane z norek syberyjskich lub jedwab, ale również z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Obecnie powodzeniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne muszą być delikatne, żeby nie przeciążać oka i zapewniać maksymalny maksymalną wygodę, a zarazem łatwe do nałożenia i bardzo trwałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na wytwornych imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich aplikacji potrzebne są specjalne akcesoria – szczypczyki oraz klej, który nie wywoła uczulenia. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę warto posmarować specjalną odżywką, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]