Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Szukasz drzwi drewnianych na wymiar? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na rynku spowodował, iż jego pracownicy gwarantują konsumentom najwyższą jakość usług oraz wytwarzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale też wysoka funkcjonalność, osiągnięte za pomocą wykorzystania podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie czterech wartości: zadowolenia użytkownika, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również całkowitej wygody eksploatacji.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się ogromną dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to świetne rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują niecodziennych, ale wytrzymałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższą wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz są bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z surowców najwyższej jakości, toteż zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się także w obszarze obsługi klientów. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich osobiście przygotowanym projektem, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko wielkości drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]