Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Kontenery stalowe zamówisz na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]