Wyroby z litego drewna przetrwają dziesięciolecia

Znajdź meble z drewna litego na https://rabwood.sklep.pl.

Żyjemy w czasie kiedy również w niewielkich miasteczkach bez problemu można wskazać lokalizację rozpoznawalnych sklepów meblowych. Ich asortyment jest częstokroć tak ogromny, iż wchodząc do takiego salonu można w kilka chwil urządzić dowolny pokój. Jednak meble ze znanych sieci wykonywane jest zazwyczaj z lekkich i prostych w obróbce płyt pilśniowych. Z rzadka dorównują one trwałością oraz urokiem meblom z drewna litego, zaprojektowanych przez ekspertów z zakładów stolarskich i wykonanych z troską o każdy element.

Meble drewniane – inwestycja na dekady

Zamówienie mebli wyrabianych w tysiącach egzemplarzy nie da się raczej określić długotrwałą inwestycją. Meble z sieciówek już po kilku latach będą okazywać silne ślady eksploatacji: zawiasy zaczną skrzypieć, okleina odwzorowująca drewno odpryśnie na rogach, a tylne ścianki z chudej sklejki po jakimś czasie się złamią lub wypaczą. To nie są meble naszych babć i dziadków, które przechodziły z pokolenia na pokolenie w zasadzie niezmienionym stanie. Meble z drewna litego obecnie nie są wbrew pozorom rzadkością na rynku, jednak nie są tak rozchwytywane, bowiem szybciej, taniej oraz łatwiej jest nam kupować w sieciówkach. To prawda, kupujący zwraca uwagę na to, iż meble z litego drewna często kosztują więcej i, gdy wytwarzane są na zamówienie, niekiedy czeka się na nie nawet parę tygodni. Jednakże w zamian za to klient otrzymuje produkt gotowy służyć nam dekady, jeśli będzie o niego stosownie dbać. A utrzymanie w dobrym stanie wyrobów z litego drewna wcale nie wymaga dużego nakładu pracy.

Nawet zaniedbane wyroby z drewna litego da się odświeżyć

Nie licząc nadzwyczajnej wytrzymałości wyroby z litego drewna mają również wiele innych atutów, które sprawiają, iż nieprzerwanie są faworyzowane i polecane przez słynnych projektantów wnętrz. Meble z drewna litego nawet o prostym designie nadają pomieszczeniom wyrafinowany charakter. Drewniane meble wnoszą przytulność łączoną z gniazdem rodzinnym, a także akcentują przywiązanie ich posiadacza do tego co naturalne. Lite drewno znakomicie pasuje do rozmaitych trendów aranżacyjnych, toteż komoda czy stolik kupiony do wnętrza w stylu rustykalnym można będzie bez przeszkód wkomponować za kilka lat w inny, np. loftowy wystrój. Co istotne, nawet jeśli ktoś zapomni o okresowej konserwacji mebli, wyroby z drewna litego zazwyczaj da się stosunkowo łatwo odświeżyć.

Lokalizacja:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]