Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Dowiedz się więcej o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Firm wytwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza ciągle mieści się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki sklep, w którym mielono ziarna kawy oraz produkowano ich autorskie mieszanki. Ekspresowo podbiły one serca obywateli miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich mieszanek, ustanawiając wzorce również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, pachnącej kawy trwa jedynie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków produkowanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach znaleźć można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale wciąż cechuje je głęboki aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Padova Cremoso lub Cremoso Invidia), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i czekolady (Mokaccino).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]