Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Potrzebujesz szczegółowych informacji o Flobo - robocie do obsługi należności? Wejdź na https://bit.ly/34XcHUt

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, wobec tego rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]