Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ zlecisz catering na imprezę.

Lato obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie eventy plenerowe czy pikniki firmowe, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach w Polsce prowadzone są benefisy, gale bądź sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – ważna jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym zorganizujesz piknik albo masz zamówioną salę bankietową? Pierwszy krok za Tobą! Teraz powinieneś postarać się o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących posiłków, napojów oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych gal nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia jest ważna – wygodny rozkład stolików, stylowe ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi znakomite dania, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy będą przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, aby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania detali oferty doradzi ona, które napoje, dania oraz przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]