Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Zleć aktualizowanie WordPressa

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i bez problemu można opanować zasady posługiwania się nim, używa się go aktualnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron oraz sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, z tej przyczyny istotną i pomocną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o cyklicznej instalacji najnowszych wersji CMS

Posiadanie strony na obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują regularne wdrażanie najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware bądź ataki cyberprzestępców. Co więcej, pomimo że WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieprzewidzianymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu czy strony. Tym samym istotne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu IT, rekomenduje się powierzyć utrzymanie WordPressa zewnętrznemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki nad stroną www to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, tak dużych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym i nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków infekcji oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]