Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Skieruj się tu, aby skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google Kraków.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż posiada on stosowne umiejętności i jest specjalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]