panoramy sferyczne wnętrza firmy

Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali gastronomicznych. Głównie widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na oglądanie budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają duże możliwości prezentacji pomieszczeń biura, hostelu czy lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej przyciągająca i pomaga dokładnie zapoznać się z danym punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto umieścić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii można zrealizować samodzielnie, jednak do celów biznesowych wskazane jest wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania wysokiej jakości zdjęć, które oprócz tego będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]