Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Balice - kompletną ofertę poznasz pod tym linkiem.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]