Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Na http://bit.ly/2RC0wGJ dowiecie się wszystkiego o parkingu przy lotnisku Kraków.

Główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niebywałe uznanie, to komfort, szybkość oraz sposobność przybycia także w bardzo oddalone miasta świata. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna martwić się o swój samochód, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeżeli wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy spodziewać się też wielu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]