catering na wesele

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub śluby, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na które sprasza się często nawet i stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a potem przyrządzać oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Planowanie zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zamówienia stosownej ilości przekąsek oraz trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoliki były poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, dania były wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także by obsługa w profesjonalny sposób serwowała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kucharzy oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi zasadami, tak w sferze atrakcji dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, deserów i napojów pasujących do estetyki wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie skomponować menu z zaproponowanych dań. Należy jednak podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i często na prośbę klienta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]