Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy rodzinnej? Zamów catering okolicznościowy!

Catering okolicznościowy - zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć ich pysznymi daniami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie gości trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie służyć za kelnera lub zamknąć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować sali!

Gdy mówi się o cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele lub spotkaniach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy naprawdę dużej liczbie gości rozważała ona możliwość zamówienia fachowego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, że przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a często również tych większych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy postanowimy zorganizować event we własnym ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce doskonale prezentujące się menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy to oferta zamawiana na dowolne rodzinne święto. Wprawni kucharze bez trudu opracują jadłospis pasujące do stylu wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na urodziny czy na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę komersów, półmetków i studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wizji i budżetu osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stolików.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]