Profesjonalna opieka nad grobami

Więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które musimy opłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że koszty uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]