Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Skieruj się do pracowni architektonicznej Kraków, aby uzyskać fachową pomoc specjalistów.

Biuro projektów oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie kontrolować postęp prac, zaplanować odbudowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących domów, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię nowatorskie, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a równocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, apartamenty na wynajem, biura czy żłobki. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może też zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]