Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta sali na przyjęcie weselne w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy narzeczonych i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli dekoracja sali, ułożenie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]