Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Przyjęcia okolicznościowe Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też ceremonie chrztu, komunie oraz „18-tki”. Gdy spis gości jest długi, zwykle nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas powinniśmy wynająć odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom imprezy właściwe warunki

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast imprezy, w których sporą część uczestników stanowią najmłodsi, między innymi ceremonie chrztu lub komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym też należy dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudnością, lecz rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal królewskim stylu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stolików, przez dostarczenia posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]